FURNITURE / Tables / Writing desk 9535348

nr 953 5348

WRITING DESK

1890-tal, Valnöt, längd: 130 cm, djup: 74 cm, höjd: 79 cm,

1890-tal, Valnöt, längd: 130 cm, djup: 74 cm, höjd: 79 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1100

Monday April 6 2015
at 20:58:43