FURNITURE / Tables / Writing desk 9535348
nr 953 5348
WRITING DESK
1890-tal, Valnöt, längd: 130 cm, djup: 74 cm, höjd: 79 cm,
1890-tal, Valnöt, längd: 130 cm, djup: 74 cm, höjd: 79 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1100
Monday April 6 2015
at 20:58:43
1.000 kr
800 kr
900 kr (Robot)